Katalogi – oprawa broszurowa

Podobno nie należy oceniać książki po okładce. My jednak dokładamy wszelkich starań, aby czytelnicy docenili Twoją publikację już od samego spojrzenia na okładkę. A to wszystko dzięki trwałemu wykończeniu i możliwym uszlachetnieniom które drukarnia Papillon posiada w swojej ofercie. Już dziś możecie uszlachetnić swoją okładkę za pomocą przykładowej kombinacji Foli Soft + Lakier UV 3d.. Co sprawi że Wasz katalog wyróżni się na tle konkurencji. Odpowiednia oprawa nadaje ostateczny ton każdemu dziełu, a przy okazji zapewnia wygodę podczas lektury. Wybór zależy od liczby stron oraz typu książki. Już dziś poznaj ofertę naszej drukarni Papillon.

Profesjonalna oprawa broszurowa – Drukarnia Kraków – Papillon

Jedną z najbardziej ekonomicznych form wykończenia publikacji jest oprawa broszurowa. Dlaczego? Posiada dwie zszywki na grzbiecie: tradycyjne płaskie oraz oczkowe, które umożliwiają wpięcie broszury do segregatora. Ta metoda wykorzystywana jest zwykle do katalogów o objętości od 8 do 80 stron. Oprawa występuje w standardowych formatach, takich jak: A4, B4, A5, B5, A6 i B6, jak również nietypowych odsłonach np. 200 x 200.

Sama broszura to nic innego, jak cienka książeczka, która zwykle pełni funkcję informacyjną. Z tego względu powinna wyróżniać się lekkością i elastycznością. Szycie zszywkami przeznaczone jest właśnie dla pozycji o niewielkich ilościach stron. Ta metoda zdecydowanie różni się od oprawy miękkiej klejonej, gdzie kartki łączone są ze sobą osobno za pomocą kleju.

W przypadku oprawy broszurowej poszczególne kartki są łączone zszywkami jak zwykły zeszyt. Ta metoda stosowana jest do wykończenia dokumentów, biuletynów, gazet, instrukcji oraz broszurek. Jest najtańszą i najszybszą formą oprawy w drukarni Papillon.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, już dziś zapraszamy do kontaktu. Zapewniamy fachowe doradztwo w zakresie wyboru najlepszego rodzaju opraw. Mamy do Twojej dyspozycji grono fachowców, wspierane przez nowoczesne maszyny. Każde zlecenie realizujemy terminowo – zgodnie z oczekiwaniami klienta. Skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się estetycznym wykończeniem swojej publikacji.