Katalogi – oprawa miękka szyto-klejona

Stosujemy wyłącznie najlepsze techniki introligatorskie. Jedną z nich jest oprawa szyto-klejona, która stanowi niezwykle skuteczny sposób na solidne łączenie stron katalogów klejonych. Na grzbiecie publikacji znajduje się tradycyjny klej Hot-Melt, a sfalcowane legi zszywamy dodatkowo specjalnymi nićmi. Z pewnością interesuje Cię efekt końcowy naszych usług, prawda? W rezultacie otrzymujemy produkt o ponadprzeciętnej wytrzymałości oraz atrakcyjnym wykończeniu. To doskonałe rozwiązanie wykorzystywane w przypadku prestiżowych pozycji – albumów i książek.

Drukarnia Papillon – oprawa szyto-klejona

Ten rodzaj miękkiej oprawy stosujemy podczas druku publikacji z wyższej półki. Nici introligatorskie mają za zadanie nie tylko trwale łączyć ze sobą poszczególne strony, ale także przyciągać wzrok i prowokować do dokonania zakupu. Pragniemy zaznaczyć, że dodatkowe czynności w postaci szycia leg wpływają na zwiększenie kosztów tego typu usługi. Nasi klienci mogą być jednak pewni, że ich dzieło wyróżni się na sklepowej półce zarówno solidnym wykonaniem, jak i ciekawym wyglądem.

Czy wiesz, że oprawa szyto-klejona jest jedną z najbardziej eleganckich i niezawodnych metod łączenia stron? Znakomicie nadaje się do katalogów klejonych o dużej ilości stron, a także uznanych publikacji, prestiżowych książek i wysokiej klasy albumów. Jej struktura pozostaje elastyczna i nienaruszona nawet po wielokrotnym użytkowaniu. Stosuje się ją w oprawie zarówno miękkiej jak i twardej.

Czy warto zdecydować się na oprawę szyto-klejoną? Tak!

W przypadku tej techniki introligatorskiej wykonujemy klejenie Hot-Melt oraz szycie nićmi, gwarantując dobre połączenie wszystkich kartek. Chcemy zapewnić naszym klientom możliwość cieszenia się doskonałą jakością katalogów klejonych, książek czy albumów przez długi czas. Dlatego stawiamy na oprawę dedykowaną różnym formatom i dowolnym objętościom. Zwiększa otwieralność publikacji, a to przekłada się na łatwość w codziennym użyciu. Strony pozostają na swoim miejscu nawet po wielokrotnym wertowaniu, co znacząco wpływa na jakość dzieła. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu.