Katalogi – oprawa twarda szyto-klejona

To jedna z najbardziej prestiżowych form opraw, które oferuje Drukarnia Papillon. Metoda twarda szyto-klejona wyróżnia się ponadprzeciętnie grubą okładką, podobną do tradycyjnych encyklopedii PWN. Tworzy ją bowiem lita tektura od 2 do 3 mm. W jaki sposób powstaje? Drukujemy tzw. oklejkę na kredzie 130 g, a następnie oklejamy nią tekturę. Natomiast od wewnętrznej strony znajduje się specjalna wyklejka. Najczęściej ma charakter czystej kartki offsetowej. W przypadku oprawy twardej grzbiet łączymy klejem hot-melt oraz dodatkowo zszywamy nićmi. Pozwala to uzyskać solidną i niezwykle estetyczną publikację.

Oprawa twarda szyto-klejona w Drukarni Papillon

Jeśli zależy Ci na wysokiej jakości i trwałej oprawie książek, to ta forma oprawy jest właśnie dla Ciebie. Podniesiemy wartość Twojego dzieła oraz sprawimy, że lektura stanie się jeszcze bardziej przyjemna dla czytelników. Wykorzystujemy metodę twardą szyto-klejoną, aby zwiększyć łatwość otwierania oprawy oraz wytrzymałość na zużycie i ewentualne uszkodzenia mechaniczne. Stosujemy sprawdzone technologie oraz zapewniamy sprawną realizację każdego zlecenia. Okładki odznaczają się starannym wykończeniem, dzięki czemu nie musisz martwić się wypadającymi czy odklejającymi się kartkami nawet po długim czasie użytkowania.

Oprawa katalogów – Drukarnia Papillon

Odbiorcy doceniają efekt końcowy dzieła, zwłaszcza imponującą trwałość. Wszystkich zainteresowanych naszymi usługami introligatorskimi zapraszamy do współpracy!