Katalogi spiralowane

Zarówno notatniki, jak i kalendarze spiralowane uchodzą za jedne z najbardziej atrakcyjnych i estetycznie wykończonych przedmiotów drukarskich. Sama technologia pozwala na łączenie ze sobą kartek o dużej grubości, a nawet wielostronnicowych projektów. Doskonale sprawdzi się więc w przypadku brulionów z grubą okładką. W drukarni Papillon dokładamy wszelkich starań, aby każde zlecenie zostało zrealizowane terminowo oraz z zachowaniem nienagannej jakości.

Katalogi spiralowane w drukarni Papillon

To typowa oprawa wykorzystywana w kalendarzach planszowych, katalogach i broszurach. W sposób trwały i solidny łączymy lewą lub dolną krawędź. Spirala to nic innego, jak metalowy drut, który charakteryzuje się znakomitą wytrzymałością. Występuje w ciekawych wersjach kolorystycznych np. czarna, srebrna, biała, czerwona, zielona, niebieska złota itd., dzięki czemu z łatwością dopasujesz odcień do okładki, uzyskując produkt spersonalizowany. Ze względu na wiele dostępnych wielkości spirali istnieje możliwość połączenia od kilkunastu do nawet kilkuset stron.

Zapewniamy naszym klientom atrakcyjny wygląd katalogów spiralowanych oraz wytrzymałość publikacji. Nie skupiamy się jedynie na kwestiach wizualnych, ale także aspektach technicznych. Chcemy, aby kalendarze, notatniki czy broszury były przede wszystkim wygodne w użytkowaniu. Dbamy więc o to, aby wydrukowane strony łatwo się obracały, pozostawały na swoim miejscu i nie były podatne na uszkodzenia czy gięcie. Zastosowanie oprawy spiralowanej sprawia, że nie musisz przytrzymywać katalogu na danej stronie, aby się nie zamknął. Użytkownik może swobodnie przeglądać zawartość.

Zalety oprawy spiralowanej widoczne są zwłaszcza w przypadku materiałów szkoleniowych i seminaryjnych, a także dokumentacji i prezentacji wykorzystywanych na targach pracy, eventach branżowych itp. Kartki nie odrywają się, lecz można je obrócić o 360 stopni. Metoda ta znajduje zastosowanie także w gastronomii, gdzie karty menu w restauracjach czy barach są intensywnie użytkowane. Znakomicie sprawdza się do tworzenia terminarzy, kalendarzy wielostronnicowych – ściennych oraz biurkowych. Już dziś dołącz do szerokiego grona naszych zadowolonych klientów.